I komunia święta Zabrze | Rzymskokatolicka parafia pw. św. Wawrzyńca ul. Mariacka 1 Zabrze

Cześć!

Mam dla Was fotorelację z przepięknej i indywidualnej mszy świętej przyjęcia sakramentu komunii św. Sama ceremonia odbyła się w kościele pw. św. Wawrzyńca w Zabrzu https://wawrzyniec-mikulczyce.pl/. To była piękna, głęboka merytorycznie uroczystość.

Moje reportaże charakteryzuje różnorodność ujęć od szerokich kadrów, po detale oraz zdjęcia rodzinne wykonane po mszy św. Fotografie z ważnej uroczystości to bardzo wartościowa pamiątka. Jako gość – zawsze możesz wybrać prezent w postaci Vouchera na dowolną usługę fotograficzną. Nic nie przebije takiego prezentu. Sam decydujesz czy chcesz otrzymać drukowany bon – gotowy do wręczenia lub voucher przesłany online do samodzielnego wydruku.

Serdecznie zapraszam do odwiedzania i zasubskrybowania mojego profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/studiofotovenus/ – tu możecie zobaczyć inne moje zdjęcia zarówno studyjne, jak i plenerowe.

Wasz fotograf na komunię świętą | I komunia fotograf, Magdalena Ruda . Zapraszam do kontaktu na Facebooku https://www.facebook.com/FotoVenusMagdalenaRuda

Fotograf Ruda Śląska

Fotograf Zabrze

Sesja w prezencie Voucher na sesję

Inne wpisy