Sesja lawendowa

Dzień dobry!

Pytacie mnie w wiadomościach na Facebooku, czy w te wakacje planuje sesje w lawendzie. Moja odpowiedź to -> TAK! TAK! TAK! W lipcową niedzielę będę wykonywała dla Was LAWENDOWE LOVE. Sesje w lawendzie będą trwały około 20 minut. Zaczniemy od godziny :16:30. Warto zadbać o odpowiednie stylizacje pasujące do fioletowego pola lawendy

Konieczna jest rezerwacja godziny i wpłata zadatku w wysokości 50pln na numer konta firmowego- podanego w potwierdzeniu rezerwacji.

Sesje te odbywają się poza Ruda Śląską – na pięknej plantacji lawendy w Ostrowie (134 km od nas) . Jest to ogromny teren z bezpłatnym parkingiem, posiada punkt sprzedażowy, na którym możecie nabyć wianki, bukiety, saszetki z lawendą, dżemy czy miody lawendowe. Jest także wc – co na zwykłych polach jest rzadkością:). Wstęp na teren ogrodu to 7pln za osobę / za maluchy do 3 roku życia nie płacicie. Zapach jaki się tam roznosi- to raj dla nosa. Warto wybrać się tam choć raz, żeby zapamiętać ten widok, zapach na długie lata. Dla dzieci to świetna lekcja przyrody, a dla nas, dorosłych przepiękne wspomnienia i fotografie.

Dzisiaj mała przypominajka sesji w lawendzie z 2018 roku.

Inne wpisy