Roczek Franciszka

roczek sesja urodzinowa fotograf ruda slaska dziecko urodzinki sesja na roczek voucher

Witaj!

Dzisiaj do popołudniowej kawusi serwuję sesję urodzinową Franciszka.

To nasze drugie spotkanie, ponieważ poznaliśmy się podczas sesji niemowlęcej.

Franciszek po raz drugi tak wspaniale współpracował podczas zdjęć, że w ciągu 25 minut miałam już cały materiał! Nie żartuję 🙂 Zero płaczu przy przebieraniu 😉 , ciągłe uśmieszki – to coś pięknego dla każdego fotografa i obserwującego rodzica.

Sesja na roczek składa się zawsze z dwóch części. W pierwszej fotografuję dziecko na scenerii typowo urodzinowej. Są balony, światełka, girlandy, napis R O K. Jest kolorowo i wesoło. Potem małym przerywnikiem jest portret z rodzicami i po nim kolejna część sesji na drugim tle, w innym ubranku z gadżetami przystosowanymi do danego etapu rozwojowego.

Zazwyczaj kończymy po 40-60 minutach. Z uśmiechami i tętnem jak po ćwiczeniach na siłowni:) Kto uczestniczył w sesji z roczniakiem, ten wie o czym piszę.

Jeśli myślisz o sesji urodzinowej dla swojego dziecka to zarezerwuj termin z wyprzedzeniem ->515-593-713 lub przez wiadomość.

Możesz także wykupić V O U C H E R prezentowy w cenie sesji. Uważam, że pamiątka z tak ważnego momentu jakim są pierwsze urodzinki – to fantastyczny prezent i przemiła niespodzianka dla rodziców solenizanta.

Sesja urodzinowa Ruda Śląska

Roczek Ruda Śląska

Fotograf Ruda Śląska

Inne wpisy