Z brzuszkiem też jest fajnie! Dlaczego warto wybrać się na sesję ciążową?

sesja-ciążowa-foto-venus-ruda-śląska- brzuszek-zdjęcia-fotograf-śląsk-

Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego! Zapraszam do przeczytania rewelacyjnego artykułu na temat sesji brzuszkowej z punktu widzenia przyszłej mamy.

Specjalnie dla Was napisała go Iwona Łatacz współwłaścicielka marki https://www.facebook.com/ecobombs oraz autorka bloga lifestylowego https://lifestylebyiw.wixsite.com/iwlife

Wykonałyśmy wspólnie dwie sesje ciążowe, plenerową oraz studyjną. Jestem bardzo ciekawa, która bardziej przypadła wam do gustu. Dajcie znać w komentarzu. Tymczasem życzę Wam miłej lektury!

——————————————————————————————–

„Ciąża to z pewnością jeden z bardziej zwariowanych okresów w życiu każdej kobiety. To czas przeplatanych skrajnych emocji. Bo z jednej strony jest euforia, radość, że za chwilę na świecie pojawi się maleńki człowiek, który wprowadzi ogromną rewolucję w poukładane życie, ale z drugiej strony jest pełno obaw o swoje zdrowie, a przede wszystkim zdrowie malucha. Masa informacji, które dobiegają od doświadczonych koleżanek-mam czy innych osób, które chętnie udzielają nam wskazówek z dziedziny macierzyństwa. I jedna myśl: jak ja to ogarnę?


Ten wyjątkowo burzliwy czas, bardzo często powoduje, że myślenie o samej sobie schodzi na poboczny plan, a przecież nadal jestem tą samą kobietą, która ma swoje potrzeby i mimo zwiększającej się wagi, zwijanych koszulek na brzuchu czy niemieszczącej się stopy w ulubione trampki, chcę nadal poczuć się kobieco i wyjątkowo.

Dlatego też postanowiłam zrobić coś dla siebie i wziąć udział w sesji ciążowej. Sesja ciążowa po raz kolejny pozwoliła mi spojrzeć na siebie jak na KOBIETĘ. Przeglądając zdjęcia jeszcze niepoddane profesjonalnej obróbce, już poczułam ogromnego POWERA na kolejny, ostatni etap ciąży.


Sesja z brzuszkiem (bo tak lubię ją nazywać) to mój czas. Ja wtedy mam możliwość ubrać przepiękne stroje i w pełnym makijażu w blasku fleszy zapomnieć o wszystkich tematach związanych ze zbliżającym się macierzyństwem. Pieluszki, smoczki, buteleczki? Nie, teraz to ja jestem najważniejsza!


Ciąża to wyjątkowy czas, który nie zdarzy się taki sam 1:1. Jeżeli zdecyduje się na jeszcze więcej dzieci, to na pewno będzie to inny etap w moim życiu, dlatego uważam, że taka sesja zdjęciowa będzie fantastyczną pamiątką i możliwością powrotu do tego wyjątkowego czasu.
Jest to także pamiątka dla mieszkańca mojego brzucha. Gdy już moja córka będzie starsza, to pokaże jej, że tu właśnie, na tym zdjęciu wspólnie pozowałyśmy i teraz mamy piękną pamiątkę na całe życie.

„Czuję się źle ze swoim ciałem” – wiem, że często kobiety w ciąży nie akceptują swojego wyglądu, ale szczerze chciałabym polecić zmianę myślenia. Sesje ciążowe przygotowywane przez profesjonalnego fotografa, pozwolą przygotować fotografie, które ukażą piękno tego wyjątkowego okresu w naszym życiu. Sama byłam bardzo dobrze instruowana, w jaki sposób ustawić nogę, jak przychylić głowę czy jak zgrabnie objąć brzuszek. Nie ma powodów do wstydu i obaw, to będzie pięknie uchwycony moment życia w kadrze.


Czy zdecydowałabym się ponownie na sesję ciążową? Oczywiście, że tak! Zdjęcia z brzuszkiem to niesamowita przygoda, często też świetna zabawa. Taka sesja dodała mi po raz kolejny pewności siebie i była fantastyczną odskocznią od tematów związanych z nadchodzącym porodem. Jest to także świetna możliwość na spędzenie inaczej czasu z drugą połówką, o ile partner lubi robić sobie zdjęcia.


Marzyłam o sesji w studio, sensualnej, delikatnej i się udało! Wspomnienia z czasu mojej ciąży pozostaną w mojej głowie już na zawsze, ale te piękne fotografie pomogą je w każdej chwili odtworzyć.”

Fotograf Ruda Śląska Foto Venus Magdalena Ruda

Sesja ciążowa w plenerze Ruda Śląska, Śląsk

Inne wpisy