Jak przygotować się do szkolnej sesji

Już za chwilę widzimy się na Mini Sesjach Szkolnych. Oto najpotrzebniejsze informacje odnośnie przygotowania się do takiej sesji fotograficznej.

Sesja odbywa się w moim studiu w Rudzie Śląskiej (WIREK) ul. Lecha 14 lokal na pierwszym piętrze. Parking znajduje się na wprost budynku. >>Proszę nie wjeżdżać na ten dla pracowników spółdzielni „Perspektywy”<<.

Nasze spotkanie zajmie ok. 15-20 minut – pamiętaj, by przyjechać z kilkuminutowym wyprzedzeniem. Na plan zdjęciowy dziecko wchodzi już ubrane w strój galowy i w czystym obuwiu.

To co należy zabrać na sesję :

*Róg obfitości czyli po naszymu-> TYTA * Tornister / plecak szkolny. Ten pierwszy Twoje dziecko będzie wspominać do końca życia. * Buty zamienne z czystą powierzchnią – na tło nie wchodzimy w obuwiu , w którym przyjechaliście do studia. * Idealna fryzura dla dziewczynki to 2 warkocze lub rozpuszczone włosy (najlepiej prezentują się na zdjęciach)

Przypomnę co zawiera pakiet w cenie 150 zł

  • 20 minut sesji fotograficznej w studiu
  • szkolną aranżację
  • galerię online
  • 4 wybrane i wyretuszowane fotografie wysłane na wskazanego maila
  • komplet wydruków na papierze jedwabnym w formacie 13×18 cm ,
  • dodatkowe zdjęcie 35zł/szt
  • dodatkowa odbitka 3zł zakupionego ujęcia

Uczestniczycie w maratonie zdjęciowym, co oznacza , że w ten dzień sesje zdjęciowe odbywają się co 30 minut. Przed Wami i po Was także ktoś przyjedzie na zdjęcia. Warto być przed czasem, by zmienić obuwie, poprawić uczesanie modela i podpisać dokumenty Rodo. Spóźnienie spowoduje skrócenie czasu Waszej sesji o minuty, których zabrakło.

Pozostała płatność odbywa się w dniu sesji.

Kto chciałby jeszcze dołączyć zachęcam do wybrania swojej idealnej godziny->https://fotovenus.mafelo.net

Do zobaczenia już 01.września

Inne wpisy