Lawendowe Love

sesja w lawendzie, lawndowe pole Foto Venus Magdalena Ruda

Już w tym tygodniu będę fotografować moich cudownych Klientów na pięknej, lawendowej plantacji!

Trzymaj kciuki za pogodę, bo wyjątkowo nie będzie przesunięć terminów, ponieważ plantacja jest tak oblegana, że… termin sesji rezerwowałam w 2022 roku! Tak. Dokładnie rok temu. Zdjęcia odbędą się w miejscowości Wielowieś. Około 35km od Rudy Śląskiej. Dużo krótszy dystans od plantacji, którą odwiedzałam w roku 2018 za Krakowem ( aż 120 km od Rudy Śl.) I fotografowie plenerowi, rodzinni ze Śląska zmienili kierunek właśnie na Wielowieś.

Sesja w plenerze jest sesją indywidualną, luksusową. Do dyspozycji będzie moja mobilna garderoba. W niej piękne suknie tiulowe i skromniejsze w stylu boho. Do tego Klient podczas sesji jest sam. Oznacza to, że nie będzie osób trzecich – tak jak jest to za Krakowem.

Tak wygląda plantacja ogólnie dostępna. Podobne zdjęcia możesz też zobaczyć u znajomych, którzy zwiedzają lawendowe pole bez zawodowego fotografa. Możesz być także pewna / pewien, że w razie sesji na tak obleganej lawendzie Twoja postać została sfotografowana przez osoby trzecie i jesteś w czyimś albumie 🙂

To co dla mnie, fotografki jest bardzo ważne – to nie muszę zabierać i taszczyć żadnych dodatkowych gadżetów. Piękne dodatki są do mojej dyspozycji podczas sesji.

Piękna, fioletowa lawenda kwitnie przez krótki czas. Na profilu Lawendowego Raju https://www.facebook.com/plantacja.lawendowyraj obserwuję ile pracy jest przy uprawie tej rośliny. Przycinanie, zakrywanie, podlewanie, dosadzanie, suszenie. Mnóstwo włożonej pracy, abyśmy mogli wykonać swoje sesje i zachować wyjątkowe wspomnienia. W tym roku można kupić wianki, bukiety, suszki.

Jeśli chcesz dołączyć – zarezerwuj swoją godzinę dnia 16.07.2023 https://fotovenus.mafelo.net

Sesja w lawendzie. Sesja w plenerze. Lawendowe pole Śląsk.

Teraz pokaże Ci kilka moich sesji z lat 2018-2022

Produkty, które możesz zakupić do każdej sesji. Dodatkowe odbitki, urocza harmonijka w welurowej okładce z grawerem.

Inne wpisy