Świętujemy jubileusz 10 lecia nadania im. Misia Uszatka przedszkolu nr 4 w Rudzie Śląskiej

6 marca minęło 10 lat od nadania Miejskiemu Przedszkolu nr 4 imienia Misia Uszatka.

Świętowanie odbyło się w Śląskim Teatrze Impresaryjnym i podczas wydarzenia odwiedził nas sam Miś Uszatek!

Każda grupa przygotowała mega dopracowane show. Były inscenizacje o tym, jak dbać o przyrodę, śląskie piosenki, tańce przy energicznych hitach, a także wzruszający pokaz przy przepięknej muzyce, gdzie na końcu ukazała się flaga biało-czerwona. Całość prowadzili zdolni przedstawicie starszaków z grupy Muchomorków. Jakby tych słodkości w postaci Przedszkolaków było mało – na sam koniec na scenę wjechał tort, a każdy z gości otrzymał w podziękowaniu piernika w kształcie Misia Uszatka.

Nie można zapomnieć o tym jak cudownie bawiła się wspaniała publiczność, która oddawała niesamowitą energię płynącą ze sceny. Rodzice, opiekunowie, dziadkowie oraz rodzeństwo bawili się wyśmienicie. Kibicowali, trzymali kciuki za występujących, tańczyli razem z i śpiewali hymn przedszkola. Było niesamowicie! Jestem pewna, że te wspomnienia pozostaną z każdym na długie lata.

Bardzo dziękuję Pani Dyrektor Ewie Czerwiński za zaproszenie oraz możliwość udokumentowania tej wspaniałej uroczystości.

Serdecznie zapraszam do galerii, gdzie znajdziesz zdjęcia zza kulis, jak i występujących przedszkolaków oraz gości specjalnych m.in. Prezydenta miasta Rudy Śląskiej Michała Pierończyka.

Śląski Teatr Impresaryjny

Ruda Śląska

Fotograf Ruda Śląska

Fotografia przedszkolna #reportaż Foto Venus Magdalena Ruda

#FotoVenusMagdalenaRuda

#reportaż #zdjęciazimprezy

Inne wpisy